Profil firmy |Obszary wspolpracy |Zespol HEAD HUNT |Publikacje |RODO |Kontakt |DIRECT/ EXECUTIVE SEARCH - poszukiwania bezpośrednie do wszystkich działów zarządzania (stanowiska z poziomu: zarząd - 1, - 2 oraz kluczowi specjaliści)


HEAD HUNT z sukcesami współpracuje na rynku Polskim od pięciu lat z wybranymi kilkoma Kluczowymi Klientami będącymi liderami w swoich kategoriach biznesowych. HEAD HUNT specjalizuje się w realizowaniu projektów rekrutacyjnych metodą Direct/ Executive Search na wyższe stanowiska managerskie i głównie działa dla dużych międzynarodowych koncernów oraz dynamicznie rozwijającego się sektora średniej wielkości przedsiębiorstw. Wieloletnia współpraca ze stałymi Klientami możliwa jest dzięki sukcesom w zakresie realizowania wielu projektów rekrutacyjnych na terenie całej Polski oraz w strukturach Central Eastern Europe. HEAD HUNT ma największe doświadczenie w przeprowadzaniu bardziej wymagających rekrutacji przede wszystkim do działów operacyjnych takich jak:HEAD HUNT zdobył wieloletnie doświadczenie pracując dla Klientów z takich branż jak:Firma HEAD HUNT funkcjonuje na rynku usług HR od Stycznia 2008 i działa w oparciu o nowoczesny model biznesowy Interim Managementu. Filozofia działania firmy HEAD HUNT zbudowana jest na koncepcji bardzo bliskiej współpracy z Kluczowym Klientem oraz doskonałej znajomości jego potrzeb. Ambicją HEAD HUNT jest realizowanie coraz większej ilości projektów rekrutacyjnych dla różnych działów biznesowych Klienta orazzapewnienie mu pełnej obsługi rekrutacyjnej, nie tylko w zakresie dostarczenia faktycznie najlepszych Kandydatów z rynku, ale i dostarczeniu Klientowi dogłębnej analizy na temat rynku fachowców z konkretnych dziedzin biznesu w postaci raportów z przeprowadzanych poszukiwań. Na tej podstawie Klient może w sposób elastyczny reagować na pojawiające się podczas projektów potrzeby ze strony rynku Kandydatów.


Trudny rynek usług rekrutacyjnych, szczególnie doświadczony w warunkach ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego, pozwolił zweryfikować najlepszych Konsultantów zajmujących się rekrutacją w Polsce. Firma HEAD HUNT istnieje na rynku Polskim już od 5 lat i z sukcesami systematycznie poszerza swój zespół ekspertów jak również spektrum swoich usług.