Profil firmy |Obszary wspolpracy |Zespol HEAD HUNT |Publikacje |RODO |Kontakt |


PEŁEN PROFESJONALIZM USŁUG HR:


Od 10 lat HEAD HUNT z sukcesami współpracuje na rynku międzynarodowym z wybranymi kilkoma Kluczowymi Klientami będącymi liderami w swoich kategoriach biznesowych. HEAD HUNT specjalizuje się w realizowaniu projektów rekrutacyjnych metodą Direct/ Executive Search na wyższe stanowiska managerskie i głównie działa dla dużych międzynarodowych koncernów oraz dynamicznie rozwijającego się sektora średniej wielkości przedsiębiorstw. Wieloletnia współpraca ze stałymi Klientami możliwa jest dzięki sukcesom w zakresie realizowania wielu projektów rekrutacyjnych na terenie całego regionu EMEA oraz pracując globalnie w strukturach matrix. HEAD HUNT ma największe doświadczenie w przeprowadzaniu bardziej wymagających rekrutacji przede wszystkim do działów operacyjnych takich jak:HEAD HUNT zdobył wieloletnie doświadczenie pracując dla Klientów z takich branż jak:DODATKOWE USŁUGI HR: Sukcesywnie poszerzyliśmy również spektrum naszych usług o projekty z zakresu Audytów kompetencyjnych, Outplacementów, szytych na miarę indywidualnych potrzeb Klientów Szkoleń oraz sesji Assessment/ Development Centre. Zminimalizowanie kosztów związanych z rozbudowanym zapleczem administracyjnym oraz zapraszanie do współpracy projektowej tylko doświadczonych konsultantów (fachowców z konkretnych branż), sprawia, że HEAD HUNT z sukcesami konkuruje z największymi międzynarodowymi firmami z branży HR i jest w stanie zaoferować swoim Klientom racjonalne ceny.


FILOZOFIA DZIAŁANIA HEAD HUNT:


HEAD HUNT TO ZAUFANIE I PARTNERSKIE RELACJE Z KLIENTAMI Sukces działalności rekrutacyjnej HEAD HUNT  opiera się przede wszystkim na wieloletnim zaufaniu swoich Klientów. Zostało to osiągnięte dzięki doskonałej opinii Managerów - prawdziwych Talentów, którzy zostali zrekrutowani za pośrednictwem HEAD HUNT i wnoszą obecnie wartość dodaną w swoich organizacjach. Doświadczenie we współpracy z wymagającymi Klientem będącym liderami w swoich kategoriach zobowiązuje do ciągłego rozwoju również ich dostawców. To, co wyróżnia HEAD HUNT z grona swojej konkurencji to bliska, kilkuletnia i strategiczna współpraca ze swoimi Klientami, która zaowocowała głębszym poznaniem ich potrzeb biznesowych, a co za tym idzie: lepszym zrozumieniem specyfiki ich kultury organizacyjnej oraz preferencji w zakresie profilu nowo zatrudnianych managerów.


HEAD HUNT TO DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ RYNKU KONKURENCJI SWOICH KLIENTÓW Kandydaci przedstawiani przez HEAD HUNT pozyskiwani są bezpośrednio spośród firm należących do ścisłej konkurencji lub też pokrewnych branż swoich Klientów. Rozpoczęcie strategicznej współpracy HEAD HUNT z nowym Klientem poprzedzona jest pogłębioną analizą profilu firmy Klienta oraz zrozumieniem szerszej perspektywy biznesu, w którym firma Klienta konkuruje. Na początku współpracy chcemy dowiedzieć się jak wygląda struktura organizacyjna Klienta oraz jakie profile kompetencji i osobowości są ważne dla Klienta, aby dostarczani pracownicy wykonywali swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, energią oraz lojalnością. Synergia współpracy zostaje osiągnięta między innymi dzięki możliwości współpracy z Klientem na zasadzie wyłączności w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych.


HEAD HUNT TO WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG:
HEAD HUNT jest firmą, która stawia przede wszystkim, na jakość dostarczanych usług. Firma posiada niewielkie grono Kluczowych Klientów i każda usługa rekrutacyjna świadczona dla Klienta jest uszyta na miarę, a każdy projekt rekrutacyjny poprzedzony jest dogłębną analizą rynku oraz dobraniem odpowiedniej metodologii realizacji rekrutacji: Direct/ Executive Search lub Search & Selection.


KONKURENCYJNA CENA: usługi Executive Search świadczone przez HEAD HUNT wyceniane są na rynku konkurencji na poziomie 3 - krotności wynagrodzenia zatrudnionego pracownika. HEAD HUNT bardzo prężnie walczy o swoich kolejnych strategicznych Klientów: nie podnosi swojego cennika usług i pozostawia je na poziomie od 2,5 do 2 – krotności. Dokładana cena kalkulowana jest indywidualnie i jest uzależniona od poziomu trudności danego zlecenia jak również zależy od ilości zleconych projektów.